ERA Hırdavat'a Hoşgeldiniz

  • Bize Ulaşın
    +90 216 304 0720
  • Tepeören Medeniyet Blv.
    34959 Tuzla/İstanbul

HAKKIMIZDA

Era Hırdavat Ltd. Şti. olarak 30 yılı aşkın personel tecrübesi , 13 yıllık ticaret tecrübesi ile Türkiye’ nin  tüm illerinde  3.000’i aşkın aktif bayilerimizle faaliyet gösteren, özellikle hırdavat, nalburiye ve her çeşit el aletleri, makine, inşaat, sektöründe kendi ithal ve yerli üretimimiz olan Eratool, Valiente, Spars markalarımızla satış yapan saygınlık sahibi bir ticaret firmasıdır.

Bugün Era Hırdavat Ltd. Şti. , 30 personelle 3.500 m² genel merkez deposu ve 5 katlı toplam 4.500 m² perakende satış mağazamızla faaliyetlerini sürdürmektedir ve sürekli olarak gelişimi hedef alan yapısıyla oluşturduğu sağlam temel üzerine yeni iş modelleri geliştirmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Misyonumuz ; müşterilerimizle kuvvetli bağ kurmak adına, yüksek kaliteyi uygun fiyata teminini sağlayarak tüketicinin taleplerinin karşılanmasına imkan sağlamaktır. Mükemmellik kültürünü iş sürecine dahil etmek ve bu sırada farklı iş modelleri geliştirerek beklentilerin üzerine çıkmaktır.

Evrensel değerlere saygılı, sosyal sorumluluğun bilincinde, çevreye karşı görevlerini yerine getiren bir firma olarak, siz değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza başarılar dileriz.

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz ; küresel bir firma haline gelerek iş ortaklarına, müşterilerine, çalışanlarına ve yatırımcılarına; sosyal ve kültürel değerler, çözüm odaklı yaklaşım, rekabetçi, lider, güçlü ve saygınlık temellerine dayanarak değer katmaktır.