ERA Hırdavat'a Hoşgeldiniz

  • Bize Ulaşın
    +90 216 304 0720
  • Tepeören Medeniyet Blv.
    34959 Tuzla/İstanbul

Biz Kimiz?

2009 Yılında kurulan Era Hırdavat Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana sürekli olarak; kaliteli ürün, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, uygun fiyat, marka bilinirliği, geniş ürün yelpazesi, süreklilik, ciddiyet ve şeffaflıkla tüm müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi esas edinmiştir.

Era Hırdavat Ltd. Şti. İş Güvenliği ve Koruyucu Ekipmanlar, Bant Grubu, Yapıştırıcılar, Teknik Hırdavat, El Aletleri, Takım Çantaları, Havalı El Aletleri, Kesici Delici Aletler, Zımparalar, Taşlar, Vidalar, Mobilya Aksesuarları, Kilitler, Bahçe Aletleri, Kablo, Priz, Fırça ve Elektrikli El Aletleri ürünleriyle sektörde hizmet vermektedir.

 

 

 

Misyonumuz

Era Hırdavat Ltd. Şti. Hırdavat sektöründe; müşteri odaklılık prensibiyle çalşmayı, sektörünü iyi tanımayı, paydaşlarının beklentilerini bilerek ve yeni beklentiler tanımlayarak, bunların en üst düzeyde tatminini ve her alanda verimli ve kârlı hizmet vermeyi amaç edinmiş bir hırdavat şirketidir.

 

 

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak sektörümüzde “lider” konumuna erişmek, ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde vazgeçilmez kılmak hedefimizdir.